Dowody i dokumenty do pobrania, chronologicznie.

Profil podejścia do lądowania. Załącznik do Raportu Komisji Państwowej (Millera).

VII-2011. Profil podejścia do lądowania. Graficzny arkusz danych z wszystkich rejestratorów. Zapis zdarzeń z ostatnich sekund lotu.
do pobrania tu

VII-2011. Pełny raport Komisji Państwowej Millera.
do pobrania tu

VII-2011. Załączniki do Raportu Komisji Państwowej (Millera).
do pobrania tu

I-2014. Scenariusz oszołoma adresowany do Kaczyńskiego w korespondencji do Macierewicza autorstwa Marcina Janikowskiego, asystenta posła Brudzińskiego.
do pobrania tu

IX-2015. Raport Komitetu Naukowego Konferencji Smoleńskich.
do pobrania tu

IX-2015. Aneks. Pomysł oszołoma o mikro wybuchach stosowanych w budownictwie odcinających skrzydło. Podkomisja poświęciła temu absurdowi dwustronicowy aneks.
do pobrania tu

Rozdział 5 z raportu Komitetu Naukowego Konferencji Smoleńskich. Opis przebiegu zbrodni wyreżyserowany wg pomysłów ze scenariusza z korespondencji Marcina Janikowskiego.
do pobrania tu

III-2017. Wspólne opracowanie z prokuratorem Andrzejem Milczanowskim dla Prokuratury Krajowej pt. Ocena faktów i dowodów dwóch wersji Katastrofy Smoleńskiej.
do pobrania tu

IV-2017. Fałszerstwo podkomisji przypisania wprost zbrodni pilotom. Nieprawdziwe wykazanie skorygowania lotu przez pilotów po odcięciu skrzydła. Oznacza zarzut celowego manewru ze zmianą kursu na oddalający od lotniska nad miejsca kontrowanych eksplozji za ulicą Kutuzowa.

Zmanipulowany eksperyment z prezentacji/filmu podkomisji MON

V-2018. Dwadzieścia osobnych ponumerowanych dowodów na piśmie dołączonych do protokołu przesłuchania wraz z ustnymi komentarzami do protokołu. Dowody niepodważone przez prokuraturę.
do pobrania tu

VI-2018. Postanowienie prokuratury. Poświadczenie nieprawdy w kwestii kwalifikacji czynu. Jawna zmiana zgłoszenia zniesławienia na znieważenie. Postanowienie Hanny Lewinson z wadą prawną bez podważenia dowodów przestępstwa.
do pobrania tu.