Wprowadzenie!

Poznałem pomysły przestępstwo przed ich popełnieniem!
Jeżeli na samo słowo katastrofa pojawia się u kogoś wiadomy odruch… zalecam wstrzymanie. Nie zajmuję się katastrofą, tylko największym oszustwem społecznym. Tropię przestępcze draństwo sprawców winnych fałszerstw wymierzonych w ofiary wypadku lotniczego. Demaskuję nikczemności sprawców po dwóch stronach muru winnych wprowadzenia w błąd opinię publiczną. Na pytanie co tu jest nowego, odpowiadam: WSZYSTKO! Poczynając od publicznego śledztwa w formie serialu dokumentalnego z treściami zrozumiałymi dla każdego!

Skutki ujawnionych mrocznych historii oraz skrajnie niemoralnych czynów nieakceptowanych społecznie, odczują dotkliwie hochsztaplerzy kłamliwego bełkotu. “Święte krowy” wyjęte spod osądu moralnego po dwóch stronach muru! Miliony ofiar odgrodzonych od wiedzy o oszustwie i ich sprawcach zapraszam do publicznego dochodzenia. Pomoc w nagłaśnianiu dowodów fałszerstw, może skutecznie przyczynić się do wykluczenia z przestrzeni publicznej sprawców draństw i niegodziwości nie mających sobie równych.

Sprawa trotylu w wersji katastrofy z wybuchami!

Nawet gdyby Kaczyński i sprawcy z podkomisji MON zatrudnili Einsteina, który wykryłby na wszystkich fragmentach samolotu trotyl, to niebyły to dowód zbrodni. Einstein poległoby z jedną TOPOLĄ przyciętą przez Tu-154 pod kątem 120 stopni, która wyklucza wybuchy. Sama obecność śladów trotylu niespójna z innymi dowodami jest jedną z manipulacji w największym oszustwie społecznym.

Połamane drzewa na torze lotu są niewygodnym dowodem wykluczającym każdą teorię sprzeczną z trajektorią lotu zapisaną w tym jednym dowodzie. Dlatego zostały ukryte przed opinią publiczną przez sprawców oszustwa. Na milczących świadków wypadku nałożone zostało totalne tabu!

TOPOLA jeden wystarczający dowód oszustwa przetrwał do dzisiaj. Topola przy wyjeździe z parkingu przy ulicy Kutuzowa przetrwała 11 lat. Można ją obejrzeć w mapach Google tu:

Epizod z Kaczyńskim, który nigdy nie powinny były wyciec!

Tropienie sprawców największego oszustwa społecznego zaczęło się od pojawienia się w mojej skrzynce pocztowej korespondencji partyjnej kompromitującej Kaczyńskiego.

Korespondencja obejmująca Kaczyńskiego, Macierewicza i Brudzińskiego z oszołomskim scenariuszem adresowanym do Kaczyńskiego.
Scenariusz z pomysłami dla Kaczyńskiego od zatroskanego oszołoma. Pomysły wykorzystane do sfałszowania sposobu śmierci brata.
  • Korespondencja partyjna obejmująca Kaczyńskiego, Macierewicza i Brudzińskiego ze scenariuszem oszołoma adresowanym do Kaczyńskiego.
    do pobrania tu
  • Scenariusz zatroskanego oszołoma adresowany do Kaczyńskiego.
    do pobrania tu

Ignorowanie i uchylanie się bez uzasadnienia od zaangażowania w upublicznienie dowodów fałszerstw sprawców winnych największego oszustwa społecznego jest draństwem gorszym niż nikczemność sprawców! Postawa ukrywania wiedzy o sposobie wprowadzenia w błąd opinii publicznej przed milionami ofiar oszustwa na masową skalę, nosi znamiona działania na szkodę interesu publicznego. Jest sabotażem społecznym i politycznym.


Zwracam się do rzetelnych dziennikarzy i polityków opozycji o zaangażowanie w nagłośnienie dowodów winy z akt prokuratury i kompromitującej korespondencji partyjnej, dowodów demaskujących sprawców winnych największego oszustwa społecznego.

Ryszard Lendas