Tak było – wersje filmowe

Fałszerstwa smoleńskie z innej perspektywy na witrynie bełkotbufonów.pl


Lista świadków i DNA Katastrofy.

W Raporcie Komisji Państwowej (str. 3/14 i 4/14 zał.4) znajduje się szokująca lista bezpośrednich świadków Katastrofy. W ostatnich ośmiu sekundach lotu byli w różnych miejscach na trasie lotu. Dla rozstrzygnięcia sporu – zamach czy wypadek, cenne informacje z tej fazy lotu mają charakter elementarnej wiedzy o tym co się rzeczywiście wydarzyło w tragiczny poranek. Ciąg dwóch informacji o wysokości lotu i kącie obrotu Tu-154, spisany w Raporcie, jest jak kod DNA Katastrofy. Wiedza ta była i jest powszechnie dostępna. Z tajemniczych nieznanych powodów i motywów opinia publiczna jest od niej odgrodzona szczelnym murem.

W tym wpisie wersje filmowe 1,5 i 2,2 minuty jak było. W drugim wpisie Świadek nr 11 wersja tekstowa tego co się wydarzyło e tragiczny poranek.

Kanał na YouTube Lendas Ryszard z playlistą Raport na 10 rocznicę

Wersja wypadku jako bezpośredniej przyczyny katastrofy jest nie do zakwestionowania. Druga z wykluczających się wersji katastrofy jest automatycznie fałszerstwem… które wypada udowodnić. W krótkim filmie (z fragmentów filmu “Spowiedź), na podstawie dowodów z akt prokuratury przedstawione jest przestępstwo podejrzanego w konwencji zwierzenia sprawcy winnego przypisania zbrodni pilotom dla gry śmiercią własnego brat. Film oparty na dowodach w aktach prokuratury.

Można było knuć zbrodnię pilotów, sfałszować sposób śmierci własnego brata i przeżywać traumę cyklicznie, talko, kto w to uwierzy, przy zaspokojeniu niepohamowanej żądzy władzy, grając śmiercią ofiar Katastrofy.
Ile trwa 6 sekund.
Topola przycięta pod kątem 120 stopni przez Tu-154 przy wyjeździe z parkingu przy ulicy Kutuzow. Dowód fałszerstwa. Widok w Steet View Google.

Zobacz dowód przestępstw sprawców sfałszowania przebiegu katastrofy sprzed dziesięciu lat: Dzisiaj dostępny tu w mapach Street View Google.